Hlášení místního rozhlasu ze dne 9.2.2024

Moravský rybářský svaz Blatnice upozorňuje své členy, že se dnes v 18 hodin uskuteční výroční členská schůze ve vinařství pana Kozumplíka. V neděli 11. února a v neděli 18. února se od 14:30 do 16:30 hodin ve vinařství pana Kozumplíka budou vydávány členské známky a povolenky.

Myslivecký spolek Blatnička zve občany na tradiční Myslivecký ples, který se koná v sobotu 10. února od 20:00 hodin v KD v Blatničce. K tanci a poslechu hraje KASANOVA band. Připravena je bohatá tombola a zvěřinové speciality. Vstupné je 200,- Kč. Předprodej vstupenek na telefonním čísle 777 950 066.

Kulturní výbor obce spolu s SDH Blatnice a FS Svodnica Vás srdečně zvou na tradiční Blatnický FAŠANK, který se koná tuto sobotu 10. února. Ve 14:00 hodin vychází fašankový průvod obcí, od 14:30 jsou pro Vás připraveny v KD zabijačkové speciality a od 15:00 proběhne kulturní program. Vystoupí CM Paléska, DFS Vavřínek, MPS Roháč a ŽPS Pútnice z Blatnice.

Resort Rybníček vás srdečně zve na zabijačku a minijarmark. Akce se uskuteční za každého počasí, a to v sobotu 17.2. od 10 hodin. Ze zabijačkových specialit budou připraveny jelítka, jitrnice, tlačenka, škvarky, ovar a polévka. Pochutnat si budete moci i na svařáku, medovině,
škvarkových pagáčcích, patentech nebo báleších. Na minijarmarku si budete moci zakoupit různé druhy koření, poctivé sýry, med, květiny z mýdlové hmoty, macramé dekorace, dětské softschellové kalhoty, pletené kabelky, výrobky ze dřeva a mnoho dalšího. K dobré náladě přispějí i dva harmonikáři svými písněmi. Více informací získáte na našem facebookovém profilu.

Vytvořeno: 9. 2. 2024
Poslední aktualizace: 9. 2. 2024 10:16