Hlášení místního rozhlasu ze dne 6. 2. 2024

Školní jídelna oznamuje, že dnes, tj. v úterý 6.2. nevaří pro cizí strávníky z důvodu plánované odstávky vody. Děkujeme za pochopení.

Obecní úřad oznamuje, že z důvodu výměny vodoměrů nepoteče dnes voda v ulici Zabrání, a to od č. p. 447 po č. 908 směrem ke škole po obou stranách. Z důvodu této odstávky nepoteče voda i v ulici Pod Roháče. Plánovaná odstávka je od 8 do 16 hodin. Děkujeme za pochopení.

Česká křesťanská akademie vás zve na přednášku "Češi mezi vírou, nevírou a pověrou". Přednáší prof. Pavel Hošek z Karlovy univerzity. Přednáška se koná ve středu 7. února v 19 hodin v Domě svaté rodiny.

Místní knihovna oznamuje, že ve dnes bude uzavřena z důvodu čerpání řádné dovolené. Děkujeme za pochopení.

Dnes, tj. v úterý 6.2. bude 12:10-12:30 pan Křapa prodávat:
- brambory od 16, cibule, česnek
- jablka na uskladnění, hrušky
- kapusta, zelí, kořenová zelenina
- čerstvá vejce od 1.90,-/ks PEČENÉ ŽELÉ
- Jesenický med květový, lesní, malinový
-  fazole, kvašáky, kysané zelí

Drůbežárna PRACE bude dnes v 10:30 hod. prodávat mladé kuřice a kohouty, krmino pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10,- Kč/ks.

Vážení členové spotřebního družstva Jednota v Hodoníně, představenstvo družstva svolává tímto členskou schůzi naší obce s tímto programem - volba delegáta shromáždění delegátů družstva a volba členského výboru. Schůze se uskuteční ve středu 7.2.2024 v 18:30 hodin v restauraci Roháč. Těšíme se na účast členů družstva na členské schůzi obce.

MUDr. Krša oznamuje, že v pátek 9. 2. 2024 neordinuje. Akutní stavy ošetří od 7:30 do 10:30 hod. ve Vnorovech MUDr. Šelepa.

Vytvořeno: 6. 2. 2024
Poslední aktualizace: 7. 2. 2024 7:37