Hlášení místního rozhlasu ze dne 31.1.2024

Obecní úřad oznamuje, že z důvodu výměny vodoměrů nepoteče zítra voda v ulici Pod Roháče, a to pouze pravá strana směrem na Louku. Plánovaná doba odstávky je od 8 do 16 hodin. Děkujeme za pochopení.

Zveme vás do horňácké obce Louka na setkání harmonikářů a heligonkářů, které se uskuteční v neděli 4. února v kulturním domě Louka, začátek je ve 14.00 hodin. Koncert se bude natáčet pro Rádio Jih Cimbálka. Po programu bude volná zábava při heligónkách a harmonikách. Vstupné 150,- Kč. Občerstvení zajištěno. Příjďte si zazpívat a pobavit se.

Místní knihovna oznamuje, že ve dnech 5. a 6. 2. bude uzavřena z důvodu čerpání řádné dovolené. Děkujeme za pochopení.

Sbor dobrovolných hasičů Blatnice Vás srdečně zve na Hasičský ples, který se
koná v sobotu 3. února v kulturním domě v Blatnici. Začátek je ve 20:00 hodin. Můžete se těšit na originální vystoupení hasičů a hasiček a na bohatou tombolu. K tanci bude hrát skupina KAMASI. Při plese bude otevřená hospoda a bude zajištěno občerstvení. Místenky si
můžete rezervovat na telefonu 732 907 184. Těšíme se na Vás.

Rádi bychom vás pozvali na zabijačku v Galerii mlýn Žeraviny. Zabijačkové speciality nabízíme od 2.2.2024 do 4.2.2024 v Galerii mlýn Žeraviny. Rezervujte si stůl na telefonu +420 725 062 018. V pátek a sobotu večer vystoupí cimbálová muzika. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Farnost Blatnice oznamuje, že ze zdravotních důvodů nebude dnes, v pátek, ani v sobotu Mše svatá.

Vytvořeno: 31. 1. 2024
Poslední aktualizace: 1. 2. 2024 8:57