Hlášení místního rozhlasu ze dne 30.4.2024

Pan Janoška z Velké nad Veličkou bude ve středu 1. května od 8 do 9 hodin na prodejním místě prodávat přísady, např. celer, kedlubny, melouny, jahody, rajčata, papriky, cukety, majoránku nebo afrikány.

Sbor dobrovolných hasičů Blatnice ve spolupráci se SRPŠ Vás srdečně zve na SLET ČARODĚJNIC, který se uskuteční dnes v 17 hodin v Blatnici na Smíchově. Pro děti jsou připravené čarodějnické soutěže, hry a úkoly a také odměny. Nebude chybět ani táborák. Špekáčky si přineste s sebou. Těšíme se na Vás.

Sbor dobrovolných hasičů pořádá ve středu 1. května závody v běhu na 60 a 100 metrů pro mladé hasiče, dorost a dospělé. Závody se konají na fotbalovém hřišti a začátek je v 10 hodin. Přijďte podpořit naše mladé hasiče.

Obecní úřad upozorňuje občany, že dnes bude od 8 do 16 hodin z důvodu budování přípojky vody uzavřena ulice U mlýna. Děkujeme za pochopení.

Společnost FORMIKA Dolní Němčí přijme pracovníka na pozici Lisař/ka. Mimo odpovídající mzdu nabízí příspěvek na dopravu do místa pracoviště, příspěvek na stravu, zdravotní volno a další příplatky a benefity. Nástup možný ihned nebo po domluvě. Požadují zdravotní způsobilost, manuální zručnost a práci v třísměnném provozu. Své životopisy posílejte na e-mailovou adresu ekonomika@formika.cz. Více informací na telefonu 572 693 772 nebo osobně na provozovně v Dolním Němčí.

Obecní úřad oznamuje, že dnes z důvodu prací na vodovodním řádu nepoteče voda v ulici Řádek a U mlýna. Předpokládaná doba odstávky je od 12 do 14 hodin. Děkujeme za pochopení a za vzniklé komplikace se omlouváme.

Vytvořeno: 30. 4. 2024
Poslední aktualizace: 30. 4. 2024 11:02