Hlášení místního rozhlasu ze dne 28.6.2021

Svaz tělesně postižených v Blatnici uskuteční zítra krásnou procházku osadou Vápenek. Sraz je u autobusové zastávky na Blatničku v případě pěkného počasí v 11:20 hod.

Soukromé kamenictví GAMAR oznamuje občanům, že bude dnes od 10 do 10:30 hodin přijímat objednávky na místním hřbitově. Nabízí zhotovení nových žulových pomníků,výběr z katalogu nebo dle Vašich požadavků. Opravy jak terasových, tak žulových starších pomníků, včetně základů. Sekání, zlacení a stříbření nápisů. Žulové krycí desky (různé barvy a tvary). Výměnu rámů, podstavců a prodej všech náhrobních doplňků.

Strojírenská firma MESgroup Czech s.r.o. s provozovnou ve Slavkově u Horního Němčí příjme na HPP zaměstnance na pozice: Seřizovač CNC frézek senior a Seřizovač CNC frézek junior. Náplní práce je seřizování tříosých CNC frézek a jejich obsluha. Nabízíme výborné platové ohodnocení, práci v moderním čistém provozu v mladém kolektivu, 3 dny volna navíc, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, příspěvek na pracovní a životní jubilea, příspěvek na stravování. Více informací včetně kontaktů naleznete na www.pracevmesu.cz.

MUDr. Krša oznamuje svým pacientům, že od 7. do 9.7. má dovolenou. Zástup MUDr. Šelepa ve Vnorovech v dopoledních hodinách. Děkujeme za pochopení.

Kominictví Konečný oznamuje občanům, že od 1.7. bude provádět kontrolu a čištění spalinových cest. Zájemci se mohou předem objednat na telefonním čísle 608 488 778.

Prosíme občany, kteří by mohli darovat invalidní vozík pro lidi z postižených oblastí tornádem, aby kontaktovali obecní úřad na telefonním čísle 518 331 221.

Vytvořeno: 28. 6. 2021
Poslední aktualizace: 28. 6. 2021 15:23