Hlášení místního rozhlasu ze dne 28. 12. 2022

Vážení spoluobčané, oznamujeme, že zítra, dne 29. prosince, bude uzavřen sběrný dvůr Svazarm z důvodu dovolené.

Folklorní soubor Svodnica Vás srdečně zve 30. prosince ve 14 hodin na Vánoční zpívání v kostele Sv. Ondřeje v Blatnici. Jako hosté vystoupí mužský pěvecký sbor Blatničané, ženský pěvecký sbor Pútnice a dětský folklorní soubor Vavřínek. Vstupné dobrovolné. Výtěžek z akce bude věnován na opravu varhan v kapli Sv. Antonína Paduánského v Blatnici.

Obec Blatnice pod Sv. Ant. a kulturní výbor Vás srdečně zvou na Silvestrovský pochod. Sraz ve 14 hodin u obecního úřadu. Po pochodu Vás bude čekat občerstvení v kulturním domě.

Společnost Kaufland oznamuje, že z důvodu nemoci nebyla zajištěna roznáška letáků. Letáky si můžete v případě zájmu vyzvednout na obecním úřadě u vstupu do pošty.

Charita Veselí nad Moravou oznamuje, že ve dnech od 6. do 8. ledna 2023 proběhne v naší obci Tříkrálová sbírka.

Vytvořeno: 28. 12. 2022
Poslední aktualizace: 28. 12. 2022 14:38