Hlášení místního rozhlasu ze dne 26.9.2022

MUDr. Mičkovicová oznamuje, že ve dnech 26. a 27.9.2022 nebude ordinovat z důvodu dovolené. Zastupuje MUDr. Macková ve Veselí nad Moravou bez objednání 7.30 až 10.30 hod.

Matice svatoantonínská a Domácí hospic Antonínek  zvou na Drakiádu, která se uskuteční 2. října od 14.00 hod. na Svatém Antonínku. Na programu budou kromě pouštění draků stanoviště se zábavnými i tvořivými úkoly, ukázka činnosti záchranářů, blatnických dobrovolných hasičů i táborák a opékání špekáčků. Přítomni budou také zaměstnanci domácího hospice, kteří rádi odpoví na všechny dotazy týkající se jejich činnosti. V případě deště Drakiáda nebude.

Dne 01.10. se na Ranči u pálenice v Uh. Ostrohu uskuteční domácí zabijačka a řemeslný jarmark. Zabijačka bude probíhat pod taktovkou pana Dalibora Klobásky. Těšit se můžete na zabijačkové menu. Všichni jste srdečně zváni.

Ordinace Blatnice, MUDr. Krša oznamuje svým pacientům, že ve dnech 29.9.– 6.10.2022 nebude ordinovat z důvodu čerpání řádné dovolené. Zastupovat v ordinaci v Blatnici bude MUDr. Šelepa v čase 12,30–15,00 hodin.

Drůbežárna Prace bude v pátek 30. 9. v 10:30 hod. prodávat:
mladé kuřice a kohouty,
krmivo pro drůbež a králíky za 180 Kč, vitamínové doplňky,
a dále pak vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.

Společnost NIOB s.r.o., člen nadnárodní skupiny Handtmann Gruppe se sídlem v Hluku, hledá nové zaměstnance/zaměstnankyně na následující pracovní pozice. Budete součástí týmu působící  v oblasti vývoje a výroby potravinářských strojů. Budete se podílet na realizaci zajímavých a náročných projektů pro zákazníky z celého světa. Vhodné i pro absolventy!

BRUSIČ

ZÁMEČNÍK / SVÁŘEČ

ZÁMEČNÍK / SVÁŘEČ / MECHANIK

OBSLUHA PILEK

CNC SOUSTRUŽNÍK / SEŘIZOVAČ

ELEKTROMECHANIK

ÚDRŽBÁŘ

KONTROLOR

KONTROLOR PRO MĚŘÍCÍ ZAŘÍZENÍ

Nabízíme:

• Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Dotované firemní stravování
  • Zvýhodněné firemní mobilní tarify
  • Moderní pracovní prostředí
  • Možnost karierního růstu
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Termín nástupu: možný ihned (dle dohody)

Kontakt: telefon 572 520 092 – denně do 15:30. Váš profesní životopis, případně motivační dopis, zasílejte na adresu info@niob.cz   Firemní informace na www.niob.cz , https://inotecgmbh.de, https://www.handtmann.de

V lese na Strání se našel klíček s červenou šňůrkou. Kdo jej postrádá,ať si pro něj přijde na OÚ. Klíček našla 6. třída ZŠ při úklidu lesa, která jej přišla řádně odevzdat na obecní úřad. Tímto jim za vše veřejně děkuji 😉

Soukromá firma ROKUP prodává v úterý 27. září v 9:55 hod. u Coopu: Nosné kuřice Krmiva s vitamíny pro slepice i králíky za 300 Kč a vitamínové doplňky pro drůbež. Vykupujeme králičí kožky 25 Kč za kus.

Zítra v úterý 27.9. bude od 12:10-12:30 pan Křapa prodávat:
- brambory na uskladnění žluté i červené od 12,-/kg, cibule, česnek
- jablka, hrušky, švestky, hrozny 49,-
- paprika, rajčata, okurky, květák, kapusta, zelí
- včelí med květový, lipový, lesní a pastovaný
- nakládaná zelenina, kvašáky, fazole, ovocná vína
- přijímá objednávky na krouhané zelí a brambory k uskladnění

Vytvořeno: 26. 9. 2022
Poslední aktualizace: 26. 9. 2022 16:45