Hlášení místního rozhlasu ze dne 2.3.2021

Místní knihovna oznamuje, že až do odvolání bude otevřena vždy v úterý od 12-ti do 17-ti hodin, formou výdejového okénka.

ObÚ oznamuje, že ve středu 3.3.2021 v 17 hodin se koná 19. veřejné zasedání ZOB. Prosíme občany, aby brali v úvahu současnou epidemiologickou  situaci a dobře zvážili svou osobní účast na ZOB.

Vážení spoluobčané,

doktor Krša oznamuje, že od března začne s očkováním svých pacientů proti covidu 19. Zájemci o očkování se musí u něj přihlásit, a to dvěma způsoby:

• Vhozením lístku do schránky v ordinaci, kde bude uvedeno Vaše jméno, rok narození a telefonický kontakt,
  • Nebo přes email ordinaceblatnice@centrum.cz.

Zájemci budou následně panem doktorem vyzváni, až pro ně bude vakcína k dispozici.

Do centrálního registru se již nemusíte zapisovat, registraci Vám provede pan doktor. Kdo již registraci má a chce být naočkován u praktického lékaře, ignorujte sms zprávy o přihlášení se na termín očkování v očkovacím centru v nemocnici – tím se Vaše registrace v centrálním registru zruší.

Nyní mají přednost pacienti starší 80 let, od 1.3. bude možnost registrace pro občany starší 70 let.

Firma MESgroup Czech s.r.o. s provozovnou ve Slavkově u Horního Němčí příjme na HPP zaměstnance na pozice:

Seřizovač CNC frézek senior             Seřizovač CNC frézek junior

Náplní práce je seřizování tříosých CNC frézek a jejich obsluha.

Nabízíme výborné platové ohodnocení, práci v moderním čistém provozu v mladém kolektivu. Další firemní benefity jsou 3 dny volna navíc, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, příspěvek na pracovní a životní jubilea, příspěvek na stravování. Více informací včetně kontaktů naleznete na www.pracevmesu.cz.

*Drůbežárna Prace* bude ve *_čtvrtek  4.3._*  v 10:30  hod. prodávat:
kuřice, slepice ve snášce , krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky,
dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

Vytvořeno: 2. 3. 2021
Poslední aktualizace: 2. 3. 2021 9:39