Hlášení místního rozhlasu ze dne 23.1.2024

Soukromá firma ROKUP bude dnes v 9:55 hod. prodávat krmiva s vitamíny pro slepice i králíky 20 kg za Kč 300 a vitamínové doplňky pro slepice. Vykupujeme králičí kůže 18 Kč za kus.

Dnes bude 12:10-12:30 pan Křapa prodávat brambory 17,-, cibuli, česnek, jablka na uskladnění, hrušky, kapustu, zelí, kořenovou zeleninu, jádra vlašských ořechů, čerstvá vejce 2.90,- , PEČENÉ ŽELÉ, Jesenický med květový, lipový, lesní a malinový, kvašáky, kysané zelí a fazoli.

Obecní úřad upozorňuje občany, že se po území obce pohybují osoby bez domova, které obtěžují občany. Buďte, prosím, obezřetní.

Obecní úřad se omlouvá občanům za vzniklé komplikace s odstávkou vody kvůli výměně vodoměrů a upřesňuje, že dnes a zítra nepoteče voda v ulici U hřiště a částečně v ulici Zabrání, po pravé straně směrem na Louku. Odstávka vody je vždy od 8 do 16 hodin. Děkujeme za pochopení.

Vytvořeno: 23. 1. 2024
Poslední aktualizace: 23. 1. 2024 10:59