Hlášení místního rozhlasu ze dne 21.2.2024

Obecní úřad oznamuje, že se dnes v 17 hodin v místní obřadní síni koná veřejné zasedání zastupitelstva obce.

Česká oděvní firma Dabona Hodonín uskuteční v naší obci zítra od 10.00 do 11.30 hod na prodejním místě prodej svých výrobků. Jedná se o dámské společenské a vycházkové šaty, halenky, svetříky, saka a kalhoty z kvalitních elastických úpletů, vše i v nadměrných velikostech.Kalhoty až do vel. 3XL, halenky do  5XL. V nabídce jsou i vycházkové a společenské pánské košile. Přijďte se podívat a nakoupit kvalitní české zboží.

Drůbežárna Prace bude zítra v 10:30 hod. prodávat mladé kuřice a kohouty, roční slepice, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

Firma VÍNO BLATEL, a.s hledá na zástup pracovnici / vhodné pro důchodce/ pro úklid kanceláří a výdej balených obědů , jedná se asi o 30 pracovních dnů v roce. Bližší informace na telefonu 777 707 229. Pracovní doba 6,30 až 15,00 hodin / možno i zkrácená doba/.

Společnost FORMIKA Dolní Němčí příjme do hlavního pracovního poměru zaměstnance na pozici:VEDOUCÍ VÝROBY. Práce pouze na ranní směnu, zástup na dobu určitou s možností prodloužení. Nabízíme příspěvek na dopravu a stravu, zdravotní volno a další benefity. Nástup možný ihned. Své životopisy posílejte na e-mailovou adresu ekonomika@formika.cz. Více informací na www.formika.cz nebo na telefonu 572 693 771.

Vlastivědné muzeum Kyjov srdečně zve zájemce na Burzu krojů, která se uskuteční dne 25. 2. 2024 13.00-16.00 ve Vlastivědném muzeu Kyjov. Na burze budou nabízeny lidové kroje, jejich součásti a materiál na výrobu lidového oděvu především z oblastí Kyjovska, Podluží, Hanáckého Slovácka, Vracova a okolí. Pokud chcete na prodej nabídnout kroje či materiál, je možné se i individuálně domluvit na dovozu vašich věcí k prodeji na tel 602 677 848.

Společnost AZ OKNA a.s. Veselí nad Moravou přijme do trvalého pracovního poměru výrobně/montážní dělníky plastových oken a dveří, do provozu ve Veselí nad Moravou. Požadujeme : spolehlivost, zručnost a pečlivost při práci,  schopnost práce v kolektivu, praxe v oboru výhodou. Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na email: zamestnani@azokna.cz nebo osobně v sídle AZ OKNA a.s., Kollárova 1693, Veselí nad Moravou.

Vytvořeno: 21. 2. 2024
Poslední aktualizace: 21. 2. 2024 15:19