Hlášení místního rozhlasu ze dne 19.4.2024

Zelenina Juvita Uherský Brod bude dnes od 12:00 do 12:20 h. prodávat sazenice jahod, skalniček a bylinek, konzumní brambory, česnek, cibuli, jablka a další ovoce a zeleninu. Dále nabízí žampiony, hlívu ústřičnou, maďarskou čalamádu, med a olejové svíčky.

Společnost AZ OKNA a.s. Veselí nad Moravou, přijme do trvalého pracovního poměru výrobně/montážní dělníky plastových oken a dveří, do provozu ve Veselí nad Moravou. Požadujeme :spolehlivost, zručnost a pečlivost při práci,  schopnost práce v kolektivu, praxe v oboru výhodou. Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na e-mail: zamestnani@azokna.cz , nebo osobně  v sídle AZ OKNA a.s., Kollárova 1693, Veselí nad Moravou.

FK Blatnice Vás srdečně zve na následující utkání. Mužstvo mužů zajíždí v neděli 21.4. do Milotic, začátek utkání je v 16:30 hodin. Starší i mladší přípravka hostí v  neděli 21.4. na domácím hřišti týmy z Ratíškovic, zápas starší přípravky se odehraje od 11.00 a  zápas mladší přípravky od 10:00 hodin. Výbor oddílu kopané zve na tato utkaní všechny své příznivce.

Soukromá firma bude v sobotu 20.4. vykupovat starý železný odpad za výhodnou cenu, vykupují pračky, ledničky, radiátory, staré kabely, automobily, autobaterie, staré katalyzátory, kamna, staré hrnce a veškerý železný odpad. Lidé, kteří mají takový železný odpad, můžou jej vynést před dům a vyčkat na platbu v hotovosti. Tato firma bude jezdit bílou dodávkou a na znamení bude zastavovat. Více informací je také na telefonu 731 714 711.

Firma KOHAPLANT, spol. s r.o., prodejce ovocných dřevin, uskuteční v naší obci prodej ovocných stromků různých druhů a odrůd, vypěstovaných z bezvirózního materiálu pro jarní výsadbu.Všechny rostliny se budou prodávat za jednotnou cenu 215 Kč.V nabídce jsou i pozdní odrůdy se zvýšenou odolností vůči mrazu. Prodávat se budou tyto druhy a odrůdy ovocných dřevin: Kdoule,Mišpule,Renklody,Meruňky,Jabloně, Broskve, Švestky, Hrušky, Třešně srdcovky, Rybíz ,hurmikaki, angrešt rúže, boruvky, vinní réva, lísky, moruše, Nektarinky,Maliny a osvědčené odrůdy vynikající chuti, nenáročné pro pěstování. Speciální zakořenovací hnojivo za 50 Kč.Kořeny stromků jsou ošetřeny disperzním gelem proti vysychání. Prodej se uskuteční v sobotu 20.4. od 14:00 hod. na prodejním místě.

Obecní úřad upozorňuje občany, že v pondělí 22.4. bude omezen provoz v ulici Staré Hory z důvodu stavebních prací ve vozovce. Předpokládaná doba prací je od 7 do 16 hodin. Děkujeme za pochopení.

Vytvořeno: 19. 4. 2024
Poslední aktualizace: 19. 4. 2024 8:23