Hlášení místního rozhlasu ze dne 16.9.2022

MUDr. Snopek oznamuje svým pacientům, že od 14.9. do 30.09.2022 nebude ordinovat z důvodu dovolené.

Prodejna látek z Arabských Emirátů oznamuje, že v pátek 16.9.2022 a v pondělí 19.9.2022 proběhne výprodej všech látek a konfekce se slevami 50%. V nabídce jsou látky na zimní bundy a kabáty, kostýmovky, společenské látky a další. Prodej se uskuteční v rodinném domě u p. Tolarové - Pod Floriánky č. p 841  od 9.00 do 17.00 hod. Přijďte si nakoupit ve výhodných cenách.

Společnost VÍNO BLATEL, a.s. oznamuje všem vlastníkům pozemků, že od 5. září do 30. září se uskuteční výdej naturálií za rok 2022. Vydávat se budou na farmě v Blatnici pod Svatým Antonínkem každý pracovní den v době od 8,00 do 14,00 hodin. Cena je 800,- Kč za 100 kg pšenice a kukuřice. Ječmen se vydávat nebude. Pytle na naturálie si přineste s sebou.

Dnes v  pátek 16.9. v 18h Vás zveme na velkou vinařskou výstavu u příležitosti 100 let od založení vinařského spolku "Vinařské besídky". Je připraveno celkem 17 velkoformátových tabulí, kde bude presentována historie blatnického vinařství. Bude promítnut historický film "Vinařství a vinohradnictví v Blatnici", který se postupně natáčel v letech 1988-91. Poté bude volná degustace vín blatnických vinařů za doprovodu Horňácké cimbálové muziky Kubíci s písněmi o víně. Kdo z občanů může zapůjčit vinařské artefakty, ať je přineseve čtvrtek, nebo pátek na kulturní dům.

Dále vás zveme na folklorní Blatnické vinobraní, které se uskuteční tuto sobotu 17.9. Slavnostní průvod vyjde od obecního úřadu ve 14hod. a přesune se Pod Staré hory. Můžete se těšit na bohatý kulturní program a otevřené sklepy. U této příležitosti budou uvedeny dvě nově vydané knihy:  Řemesla a služby a kniha Blatnice v odboji. Jste srdečně zváni.

Drůbežárna Prace bude dnes v pátek 16. 9. v 10:30 hod. prodávat: mladé kuřice a kohouty,
krmivo pro drůbež a králíky za 180 Kč, vitamínové doplňky, a dále pak vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.

Česká firma Felix pořádá dnes v pátek 16.9. od 8 do 12 hodin velký výprodej českého textilu a obuvi. V nabídce má výprodej halenek, mikin, svetrů a bund. Od firmy Jitex nabízí termoprádlo, trika, noční košile, legíny, montérky, tepláky, manžestráky i dětské, teplákové i šusťákové soupravy, povlečení, prostěradla, ručníky, osušky, vesty, bundy nebo ponožky. Dále českou obuv sportovní firmy Prestige a Benon, kozačky, důchodky, papuče, nazouváky, gumáky a pánskou a dámskou zimní obuv.

Soukromé kamenosochařství VRBA Libor přijímá v sobotu dne 17.9. v době od 11:00 do 11:30 hodin na místním hřbitově objednávky na výrobu nových pomníků a to dle našeho nebo Vašeho návrhu nebo dle zahraničních katalogů. Dále nabízí sekání, zlacení, stříbření a obnovu písma. Prodej hřbitovních doplňků a jiné kamenické práce. Na přijaté zakázky platí VELKÉ slevy.

Svaz tělesně postižených v Blatnici pořádá 21.9.2022 zájezd do Olomouce a na Svatý Kopeček. Program: Prohlídka historického centra města, Arcibiskupského paláce, Dómu sv. Václava a odjezd na Sv. Kopeček. Cena členové 300,- Kč, nečlenové 350,- Kč. Přihlásit se můžete v Blanici u p. Rolencové č. 741, v Blatničce u p. Markové v obchodě.

Vytvořeno: 16. 9. 2022
Poslední aktualizace: 16. 9. 2022 8:56