Hlášení místního rozhlasu ze dne 16.2.2024

Obec Blatnice a obecní muzeum pořádají výstavu s názvem "Jak to chodí na zabijačce", která se koná v sobotu 17.2. od 14 do 18 hodin. Všichni jste srdečně zváni.

Resort Rybníček Vás srdečně zve na zabijačku a minijarmark. Akce se uskuteční za každého počasí, a to v sobotu 17.2. od 10 hodin. Ze zabijačkových specialit budou připraveny jelítka, jitrnice, tlačenka, škvarky, ovar a polévka. Pochutnat si budete moci i na svařáku, medovině,
škvarkových pagáčcích, patentech nebo báleších. Na minijarmarku si budete moci zakoupit různé druhy koření, poctivé sýry, med, květiny z mýdlové hmoty, macramé dekorace, dětské softschellové kalhoty, pletené kabelky, výrobky ze dřeva a mnoho dalšího. K dobré náladě přispějí i dva harmonikáři svými písněmi. Více informací získáte na našem facebookovém profilu.

Zelenina Juvita Uherský Brod bude dnes od 12:00 do 12:20 h. prodávat brambory z Vysočiny, cibuli, český česnek, jablka a další ovoce a zeleninu. Dále nabízí žampiony, hlívu ústřičnou, maďarskou čalamádu, olejové svíčky a med. Řidič přijímá objednávky na certifikované sadbové brambory z Vysočiny na telefonním čísle: 773 000 656.

Společnost AZ OKNA a.s. Veselí nad Moravou, přijme do trvalého pracovního poměru výrobně/montážní dělníky plastových oken a dveří, do provozu ve Veselí nad Moravou. Požadujeme : spolehlivost, zručnost a pečlivost při práci,  schopnost práce v kolektivu, praxe v oboru výhodou. Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na e-mail: zamestnani@azokna.cz , nebo osobně v sídle AZ OKNA a.s., Kollárova 1693, Veselí nad Moravou.

Vytvořeno: 16. 2. 2024
Poslední aktualizace: 16. 2. 2024 10:12