Hlášení místního rozhlasu ze den 1. 2. 2024

Místní knihovna oznamuje, že ve dnech 5. a 6. 2. bude uzavřena z důvodu čerpání řádné dovolené. Děkujeme za pochopení.

Zelenina Juvita Uherský Brod bude v pátek 2.2. od 12:00 do 12:20 h,  prodávat brambory na uskladnění z Vysočiny, jablka na uskladnění, cibuli a  další ovoce a zeleninu. Dále nabízí žampiony, hlívu ústřičnou, čalamádu,  olejové svíčky. Řidič přijímá objednávky na certifikované sadbové brambory z Vysočiny na  telefonním čísle: 773 000 656.

Zveme vás do horňácké obce Louka na setkání harmonikářů a heligonkářů, které se uskuteční v neděli 4. února v kulturním domě Louka, začátek je ve 14.00 hodin. Koncert se bude natáčet pro Rádio Jih Cimbálka. Po programu bude volná zábava při heligónkách a harmonikách. Vstupné 150,- Kč. Občerstvení zajištěno. Příjďte si zazpívat a pobavit se.

Sbor dobrovolných hasičů Blatnice Vás srdečně zve na Hasičský ples, který se
koná v sobotu 3. února v kulturním domě v Blatnici. Začátek je ve 20:00 hodin. Můžete se těšit na originální vystoupení hasičů a hasiček a na bohatou tombolu. K tanci bude hrát skupina KAMASI. Při plese bude otevřená hospoda a bude zajištěno občerstvení. Místenky si
můžete rezervovat na telefonu 732 907 184. Těšíme se na Vás.

Rádi bychom vás pozvali na zabijačku v Galerii mlýn Žeraviny. Zabijačkové speciality nabízíme od 2.2.2024 do 4.2.2024 v Galerii mlýn Žeraviny. Rezervujte si stůl na telefonu +420 725 062 018. V pátek a sobotu večer vystoupí cimbálová muzika. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Farnost Blatnice oznamuje, že ze zdravotních důvodů nebude v pátek ani v sobotu Mše svatá.

Obecní úřad oznamuje, že z důvodu výměny vodoměrů nepoteče v pondělí a v úterý voda v ulici Zabrání, a to od č. p. 447 po č. 908 směrem ke škole po obou stranách. Plánovaná odstávka je od 8 do 16 hodin. Děkujeme za pochopení.

Soukromé kamenosochařství Vrba Libor přijímá v sobotu 3.2. v době od 11:30 do 12 hodin na místním hřbitově objednávky na výrobu nových pomníků, a to dle našeho nebo Vašeho návrhu nebo dle zahraničních katalogů. Dále nabízí sekání, zlacení, stříbření a obnovu písma, prodej hřbitovních doplňků a jiné kamenické práce. Na přijaté zakázky platí velké slevy.

Vytvořeno: 1. 2. 2024
Poslední aktualizace: 1. 2. 2024 14:46