Hlášení místního rozhlasu ze dne 6.5.2021

Farnost Blatnice pod Sv. Ant. oznamuje, že všechny bohoslužby jsou již přístupné bez místenky.

Hospůdka Na Hřišti vás zve v sobotu a v neděli od 16.00 hodin na hovězí tatarák s topinkami. Prodej bude probíhat přes "okýnko".

MUDr. Krša oznamuje občanům, že nabízí provedení antigenních testů s vydáním certifikátu zdarma.

Obecní úřad ve spolupráci s Odborem sociálních věcí Krajského úřadu Jihomoravského
kraje vyhledává imobilní občany (upoutané na lůžko, či jinak neschopné přepravy), kteří se z důvodu své imobility nemohli naočkovat proti onemocnění covid-19, a které může naočkovat mobilní očkovací tým Jihomoravského kraje v domácím prostředí. Při očkování uvedené osoby je možné naočkovat i osobu, která pečuje o imobilní osobu. Věkové omezení uvedených osob není stanoveno. O očkování rozhoduje mobilní očkovací tým, který osobě sdělí i další podrobnosti. Pokud máte vy, nebo vaši blízcí zájem této služby využít , kontaktujte prosím kancelář obecního úřadu.

Drůbežárna Prace bude dnes ve čtvrtek 6. 5. v 10:30 hod. prodávat kuřice, chovné kohouty, slepice ve snášce,brojlerová kuřata,káčata,husokačeny Mulard, housata, krůty, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky a dále bude vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

Firma TOPENÁŘSKÝ SERVIS s.r.o. a společenství kominíků a topenářů bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů a kontroly kotlů na plynná paliva. Termín revizí a kontrol se uskuteční ve STŘEDU dne 12.5.2021. Cena za kontrolu a čištění komínu je 350 Kč, cena za kontrolu a čištění plynového kotle je od 350 Kč a cena za revizi kotle na tuhá paliva je 800 Kč. Zájemci se musí objednat telefonicky na telefonním čísle 608 748 989.

Soukromý pěstitel pan Poláček bude dnes v 10 hod. prodávat brambory konzumní za 9 Kč, brambory sadbové, výběr z 9 odrůd za 13 Kč, a jablka Rubín za 19 Kč/kg.

Zelenina Juvita Uherský Brod bude *v* *pátek 7.5.2021 od 12:00 do 12:20 h * , prodávat sazenice jahod, dále konzumní brambory z Vysočiny 10Kč/kg, slovenská rajčata, papriky, okurky, kedlubny, cibuli 12 Kč/kg, nový česnek, česká jablka, hrušky, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Prodáváme i český med a olejové svíčky za 10 Kč/ks.

Vytvořeno: 6. 5. 2021
Poslední aktualizace: 6. 5. 2021 14:23