CELKEM:1519707

Hlášení místního rozhlasu ze dne 6.5.2020

Oznamujeme občanům, že ve středu 6. května se od 17 hodin bude v sále kulturního domu konat veřejná schůze zastupitelstva obce. Jelikož dodržujeme vydaná opatření zabraňující šíření coronaviru, jako jsou povinné rozestupy a nošení roušek, žádáme občany, aby svou účast na veřejné schůzi zvážili.

Pro naši obec nabízí své služby kamenictví s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce, vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky je nutné si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém tel. čísle: 777 888 332.

Rybářství Dujsík bude zítra, tj. ve středu 6.5., v 10:30 u jednoty prodávat živé ryby, jesetery, siveny a pstruhy. Ryby na požádání zabije a vykuchá.

Společnost Technické a komunální služby Kunovice, závodní stravování, oznamuje občanům, že zaváží obědy i do naší obce. Na výběr je každý den 7 obědů v ceně od 60 Kč. V nabídce jsou i saláty, dietní a bezmasá jídla. Za uvedenou částku obdržíte každý den velkou porci oběda. Jídlo je dodáváno v jídlonosičích, gastro krabičkách a větší objednávky v gastro nádobách. Objednávky lze zasílat písemně, telefonicky nebo přes internetové stránky. Kontakt na vedoucího kuchyně je 775 109 932, internetové stránky www.tskkunovice-gastro.cz.

Vytvořeno: 6. 5. 2020
Poslední aktualizace: 7. 5. 2020 10:15