CELKEM:1519172

Hlášení místního rozhlasu ze dne 4.5.2020

Pro naši obec nabízí své služby kamenictví s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše bude za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce, a to na telefonním čísle 777-888-332. Nabízí nové pomníkové sestavy v žulovém provedení, broušení starých hrobů, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu. Dnes bude sleva až 30%.

Místní knihovna oznamuje, že je již otevřena v omezeném režimu. Provozní doba bude dočasně každé úterý od 12-ti do 17-ti hodin. Prosíme čtenáře, aby dodržovali nařízená bezpečnostní opatření a při vstupu do knihovny používali ochranu dýchacích cest, desinfikovali si ruce a vstupovali v maximálním počtu dvou osob.

Pošta Blatnice informuje o úpravě otevírací doby od dnešního dne do odvolání. Otevřeno bude PO, CT od 8 do 16ti hodin a UT, ST, PA od 8 do 15:30hodin. Polední přestávka je každý den vždy od 12ti do 13hodin.

Vedení základní školy žádá rodiče dětí, aby sledovali webové stránky školy, kde jsou uvedeny potřebné informace o znovuotevření základní a mateřské školy.

Oznamujeme občanům, že ve středu 6. května se od 17 hodin bude v sále kulturního domu konat veřejná schůze zastupitelstva obce. Jelikož dodržujeme vydaná opatření zabraňující šíření coronaviru, jako jsou povinné rozestupy a nošení roušek, žádáme občany, aby svou účast na veřejné schůzi zvážili.

Vytvořeno: 4. 5. 2020
Poslední aktualizace: 7. 5. 2020 10:15