Hlášení místního rozhlasu ze dne 31.7.2020

Zelenina Juvita Uherský Brod bude dnes od 12:00 do 12:20 h. prodávat okurky nakladačky, meruňky 49 Kč/kg, borůvky 100 Kč/litr, broskve, nektarinky, brambory ze Znojma 13 Kč/kg, cibuli, česnek Dukát, České rajčata, papriky, okurky. Dále nabízí žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu.

Obecní úřad žádá majitele domů a búd z ulice Stará nádražní, Veselská a Pod Roháče, kteří ještě nemají podepsanou novou smlouvu o dodávce pitné vody a odvádění odpadních vod, aby se dostavili k podpisu nové smlouvy.

MUDr. Snopek, zubní ordinace, oznamuje, že od 3.8.2020 do 7.8.2020 nebude z důvodu dovolené ordinovat.

V neděli 2.8. bude v 16 hodin na dětském hřišti Pod Floriánky představen nový herní prvek - dětský domeček. Všichni jste srdečně zváni. Občerstvení bude zajištěno a bude možnost si zahrát petanque.

Hospůdka Na hřišti Vás srdečně zve na další ročník Fazolfestu, který se uskuteční zítra od 14 hodin, od 17 hodin bude probíhat ochutnávka jídel. K tanci a poslechu bude hrát skupina Jagrband.

Upozorňujeme občany na sérii případů vloupání do rodinných domů v okresech Hodonín, Břeclav, Uh. Hradiště. Máme hlášeno, že se v okolí pohybuje modrá krátká Fabie se slovenskou SPZ MY 903BH. Policisté a kriminalisté společně řeší sérii případů vloupání do rodinných domů, ke kterým dochází především v posledním měsíci. Neznámý pachatel si záměrně vybírá rodinné domy v okrajových částech obcí a poté, co se přesvědčí, že nikdo není v domě, provede násilné vloupání. Předmětem jeho zájmu jsou především peníze a šperky a vloupání provádí zejména v dopoledních hodinách. Zatím poslední případ se odehrál ve středu dopoledne v obci Čejč. Zloděj se vloupal do domu, odkud majitelům ukradl peníze, šperky a napáchal škodu za desítky tisíc korun. Policisté apelují na obyvatele obcí, aby byli k tomuto dění obezřetní. Všímejte si toho, co se děje ve vaší obci, pohybu podezřelých lidí a vozidel. Domluvte se sousedy ve vaší ulici, aby během dne obhlédli dění kolem vašich domů. Zvažte instalaci bezpečnostního zařízení, popřípadě kamerového systému ve vašem obydlí. V případě zjištění vloupání do vašeho domu nebo domu v sousedství, do něj nevstupujte a ihned volejte policii 158.

Vytvořeno: 31. 7. 2020
Poslední aktualizace: 31. 7. 2020 9:46