Hlášení místního rozhlasu ze dne 20.4.2022

Svaz tělesně postižených v Blatnici uskuteční dnes procházku po zajímavostech v obci Blatnička s průvodcem panem Miroslavem Hudečkem. Sraz je u zastávky na Blatničku ve 13:30 hodin a cestovné bude hrazeno.

Firma Tistia nabízí na prodej original mletou maďarskou papriku. Sortiment sladká, pálivá, uzená, chilli, směs na přípravu guláše, paprikové pasty, krémy, dárkové balení papriky. Původ zboží je Maďarsko Kaloča. Prodej se uskuteční dnes od 10 do 13 hodin.

Drůbežárna Prace bude v pátek 22. 4.  v 10:30 hod. prodávat roční slepice, mladé kuřice a chovné kohouty, krůty, brojlerová kuřata, káčata a housata, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.

Místní rybářská skupina v Blatničce zve srdečně všechny občany na tradiční rybářské závody pro děti i dospělé, které se konají v sobotu 23.dubna 2022 od 6,00 do 13,00 hodin na rybníku Kačák. Startovné je 200,– Kč, děti zdarma. Občerstvení je zajištěno, pro děti zdarma. Budou se podávat rybí karbanátky, gulášová polévka, grilovaní pstruzi a cigára.

ObÚ prosí občany o pomoc, hledá se mobil, ztracený byl včera na trase Staré Hory k penzionu Sauvignon. V případě nálezu je možné ho odevzdat na obecním úřadě nebo v penzionu Sauvignon. Kontakt je na telefonu 518 331 221. Děkujeme.

Místní farnost oznamuje, že se ze zdravotních důvodu dnes, v pátek večer a v sobotu ráno nebude konat mše svatá.

Vytvořeno: 20. 4. 2022
Poslední aktualizace: 20. 4. 2022 16:00