mobilní aplikace

Exporty do RSS

RSS 0.91 RSS 1.0 RSS 2.0 Atom 1.0

Hlášení místního rozhlasu ze dne 14.9.2023

Hasiči z Ostrožské Lhoty si Vás dovolují pozvat na tamní Gulášfest, který se uskuteční v sobotu 16.9. na fotbalovém hřišti. Ochutnávky začínají ve 12:00 hodin. Součástí programu je živá hudba, sladký bar a mnohé další. Srdečně Vás zvou lhotští hasiči.

Svaz tělesně postižených v Blatnici pořádá ve středu 27. září zájezd na koupání do termálů Dunajská Streda. Celková cena je pro členy 500 Kč, pro nečleny 600 Kč. Odjezd autobusu z Blatnice bude od zastávky na Blatničku v 6:30 hod. Zájemci se mohou přihlásit do 20.9. u paní Rolencové, Na strání č. 741.

Společnost AZ OKNA a.s. Veselí nad Moravou, přijme do trvalého pracovního poměru výrobně/montážní dělníky plastových oken a dveří. Praxe výhodou, ale není podmínkou, důležitá je zručnost. Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na e-mail : zamestnani @ azokna.cz, nebo odevzdávejte osobně v sídle AZ OKNA a.s., Kollárova 1693, Veselí nad Moravou.

Dřevěné brikety a pelety za zvýhodněnou cenu nabízí firma LES. Objednávky a další informace naleznete na www.lestrencin.sk nebo na čísle +420 735 945 870. Cena za tunu válcových briket včetně dovozu je 8 050 korun. Každá další paleta je pak ještě o něco levnější.

Místní fotbalový klub FK Blatnice pod Svatým Antonínkem oznamuje všem svým příznivcům, že tento víkend sehrají naše mužstva tyto mistrovské utkání. Mužstvo mužů přivítá v neděli na domácím hřišti tým FK Milotice, začátek utkání je v 16:00 hodin. Starší přípravky a mladší přípravky sehrají svá utkaní na domácím hřišti rovněž tuto neděli proti celkům z Hroznové Lhoty. Začátek utkání mladších přípravek je v 9:45 hodin a starších v 11:00 hodin. Výbor oddílu kopané zve na tato utkaní všechny své příznivce.

Zelenina Juvita Uherský Brod bude v pátek 15.9. od 12:00 do 12:20 h. prodávat jablka, papriku na lečo 29 Kč/kg, brambory z Vysočiny, novou cibuli, nový česnek, rajčata, okurky. Dále nabízí žampiony, hlívu ústřičnou, olejové svíčky a med. Řidič přijímá objednávky na brambory na uskladnění a krouhané zelí na telefonním čísle: 773 000 656.

Obec Blatnice ve spolupráci s vinaři Vás srdečně zve na Blatnické vinobraní s otevřenými sklepy, které se uskuteční v sobotu 16. září. Od 13 hodin budou otevřené sklepy Pod Starýma Horama, ve 14 hodin půjde krojovaný průvod od obecního úřadu a ve 14:30 bude zahájen kulturní program Pod Starýma Horama. Proběhne také křest nové knihy o zemědělcích v Blatnici. Všichni jste srdečně zváni.

Vytvořeno: 14. 9. 2023
Poslední aktualizace: 15. 9. 2023 8:20