TÝDEN:1942
CELKEM:1519008

Hlášení místního rozhlasu ze dne 10.9.2020

Hospůdka Na hřišti Vás srdečně zve v pátek 11.9. od 17 hodin na grilovaná žebírka a hamburgery. Vše je možné zabalit s sebou. Těšíme se na Vás.

Dle mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví se všem osobám s účinností ode dne 10. září 2020 do odvolání zakazuje pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének, a to ve všech vnitřních prostorech staveb, mimo bydliště, a v prostředcích veřejné dopravy.

FK Blatnice oznamuje svým příznivcům, že v neděli mužstvo mužů zajíždí do Tvrdonic, začátek zápasu je v 16 hodin. Na blatnickém hřišti se v neděli uskuteční mistrovské utkání Velké nad Veličkou se Šlapanicemi v 16 hodin.

Upozorňujeme občany, že od 14. září budou v naší obci probíhat opravy silnice I. třídy, a to ve třech etapách. Od 14. do 21. září bude uplná uzavírka od křižovatky po most přes Svodnici, dále uplná uzavírka od konce obce směr Uherský Ostroh po konec JmK, ta bude až do 31.10., a od 14.9. do 12.10. bude uzavřen Lůcký kopec po začátek Blatnice. Upozorňujeme občany v ulici Řádek, aby neparkovali auta na cestě, aby byl zajištěn plynulý provoz po těchto komunikacích.

Česká oděvní firma Dabona Hodonín uskuteční v naší obci dnes od 10.30 do 12 hod. prodej svých výrobků. Nabízíme dámské šaty, kostýmky, tuniky a halenky z kvalitních elastických úpletů, vše i v nadměrných velikostech, a novou kolekci pánských košil. Přijďte se podívat a nakoupit kvalitní české zboží.

Zelenina Juvita Uherský Brod bude v pátek 11.9.2020 od 12:00 do 12:20  h. prodávat brambory, cibuli na uskladnění, český česnek Dukát, jablka, hrušky, hrozny, žampiony, hlívu ústřičnou, domácí rajčata, papriky, okurky. Dále nabízí český med a olejové svíčky. Objednáváme švestky na kvas na telefonním čísle: 606575578.

Vytvořeno: 10. 9. 2020
Poslední aktualizace: 10. 9. 2020 12:39