CELKEM:1519577

Obec příznivá rodině

audit V úterý 5.dubna proběhla první pracovní schůzka k projektu Audit family friendly community - obec příznivá rodině .

V úterní podvečer se v sále kulturního doma sešla na 1.workshopu  pracovní skupina občanů Blatnice, která je sestavená s různých věkových kategorií a zájmových prostředí.Všem byl  představen projekt i to , co je jeho cílem .Úkolem prvního setkání bylo zmapovat, co se v naší obci děje, jaké služby a využití jsou pro různé kategorie občanů k dispozici. Na základě těchto poznatků zhotovíme dotazník, který se v průběhu měsíce května dostane v tištěné podobě i elektronicky mezi vás ( tímto už dopředu prosím o jeho vyplnění :-) ). Na začátku června pak proběhne druhé setkání, kde pracovní skupina vybere náměty a podněty , které se po té předloží ke schválení zastupitelstvu. Vedení obce pak bude mít 3 roky na jejich realizaci.

Foto ze setkání je ve fotogalerii.

Vytvořeno: 6. 4. 2022
Poslední aktualizace: 6. 4. 2022 8:46