Hlášení místního rozhlasu ze dne 17.3.2021

Služby obce Blatnice nabízí k prodeji palivové dříví.
Objednávky přímáme na tel. 602 659 003.

Drůbežárna Prace bude ve středu 17. 3.  v 10:30  hod. prodávat kuřice, chovné kohouty, slepice ve snášce, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

Vážení spoluobčané,
kulturní výbor obce Blatnice sice nemůže uspořádat Velikonoční výstavu s jarmarkem, ale místo toho pro Vás připravil již 2. ročník Velikonoční soutěže. Zúčastnit se může každý bez rozdílu věku. Podmínkou je pouze poslat fotografii s Vaší velikonoční výzdobou, nebo velikonoční tematikou.
Je pouze na Vás zda si vyzdobíte dům, upečete beránka, ozdobíte vajíčka, nebo upletete "žilu".
Fotografie můžete posílat až do velikonočního pondělí 5. dubna 2021 na mail: KulturaBlatnice@seznam.cz. Ze všech účastníků vylosujeme výherce věcných cen. Další podrobnosti najdete na plakátech a na internetu.

Firma Lekeš soustružení dřeva přijme do pracovního poměru zaměstnance ( muže i ženy)
pro obsluhu dřevoobráběcích strojů a kompletaci dřevěných dílů.
Vyučení v oboru není podmínkou.
Nástup možný ihned.
Zájemci se mohou hlásit na tel. čísle 604 729 963 nebo v ulici Ve Dvoře 832,Uh.Ostroh.

Vytvořeno: 17. 3. 2021
Poslední aktualizace: 17. 3. 2021 10:15