Hlášení místního rozhlasu ze dne 16.9.2021

Soukromý prodejce nabízí samosběr rakytníkových bobulí kdykoliv po domluvě. Lokalita Zarazice za TJ Ken fotbalovým hřištěm. Info na tel.: 733 198 494.

Všechny zveme na Burger víkend konající se tuto sobotu a neděli v penzionu Blatnička na adrese Blatnička 195. Burgery  připravuje pozvaný host Mr. Milan King.

HASIČI Z OSTROŽSKÉ LHOTY SRDEČNĚ ZVOU NA TŘETÍ ROČNÍK
GULÁŠFESTU, KTERÝ PROBĚHNE NA TAMNÍM FOTBALOVÉM HŘIŠTI JIŽ TUTO
SOBOTU 18.9. PRVNÍ OCHUTNÁVKY JSOU PLÁNOVANÝ NA 12 HODINU. TĚŠIT
SE MŮŽETE TAKÉ NA BOHATÝ DOPROVODNÝ PROGRAM VČETNĚ ŽIVÉ HUDBY A
CIRKUSOVÉHO VYSTOUPENÍ."_

Prodejna látek z Arabských emirátů oznamuje, že v pondělí 20. září se koná výprodej látek a konfekce se slevami 50 %. Nabízíme velké slevy na kostýmovky, prošívané látky na bundy a kabáty a společenské látky. Otevřeno bude od 9 - 12 hod. a odpoledne 14- 17 hod. Přijďte si nakoupit ve výhodných cenách.

Zelenina Juvita Uherský Brod bude v pátek 17.9.2021 od 12:00 do 12:20 h,prodávat borůvky, papriku na lečo 26Kč/kg, hrušky 22 Kč/kg, jablka na uskladnění 25Kč/kg, brambory ze Znojma 12 Kč/kg, cibuli, český česnek, rajčata, okurky. Dále nabízí žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. V nabídce také olejové svíčky 10 Kč/ks.

Řidič přijímá objednávky na brambory na uskladnění z Vysočiny a krouhané zelí na telefonním čísle: 773 000 656

Čechův dvůr Louka Vás srdečně zve na divadelní představení Slovácko sa nesúdí v pátek 17.9.2021 v 19:00. Předprodej vstupenek probíhá v síti Ticketlive.Cena vstupenek v předprodeji je 290,- Kč. Občerstvení je zajištěno. Akce se koná pod širým nebem.

Drůbežárna Prace bude dnes v 10:30 hod. prodávat mladé kuřice  a chovné kohouty, slepice ve snášce,brojlerová káčata, jatečné kachny, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

Firma ze Vsetína pořádá výprodej zboží ze skladu dnes od 8.00-13.00 hod.. V nabídce jsou podzimní flaušové kabátky a saka, kabáty, podzimní a zimní svetry, halenky, kalhoty,pletené halenky, roláky aj..vhodné i jako vánoční dárky! Dále výprodej letních i společenských šatů a sukní, trik, halenek aj zboží. Dále firma nabízí tepláky, obyčejné halenky s dlouhým i 3/4 rukávem, legíny, riflové saka a bundy a kabátky, vesty aj..zboží a Kabelky peněženky batohy aj. Přijďte si nakoupit zboží všeho druhu a všech velikostí za velmi výhodné ceny!!!

Obec Blatnice, folklorní soubor Svodnica a Galerie Joži Uprky Vás srdečně zvou na výstavu fotografií s názvem Oživené obrazy. Slavnostní zahájení proběhne tento pátek, 17. září,  v 18 hodin v obřadní síni obecního úřadu. Za doprovodu cimbálové muziky Burčáci vystoupí folklorní soubor Svodnica a její hosté.

Kulturní výbor, Obec Blatnice a Cech blatnických vinařů Vás srdečně zvou na Blatnické vinobraní s otevřenými sklepy, které proběhne tuto sobotu, 18. září. Ve 13 hodin bude zahájena degustace v búdách. Všechny zveme do krojovaného průvodu, který ve 14 hodin vyjde od obecního úřadu Pod Staré Hory, kde bude od 14.30 hodin probíhat bohatý kulturní program.

Vytvořeno: 16. 9. 2021
Poslední aktualizace: 16. 9. 2021 15:20