Hlášení místního rozhlasu ze dne 15.9.2021

Soukromý prodejce nabízí samosběr rakytníkových bobulí kdykoliv po domluvě. Lokalita Zarazice za TJ KEN fotbalovým hřištěm. Cena 60Kč/kg. Informace jsou na telefonu 733 198 494.

Čechův dvůr Louka Vás srdečně zve na divadelní představení Slovácko sa nesúdí v pátek 17.9.2021 v 19:00. Předprodej vstupenek probíhá v síti Ticketlive.Cena vstupenek v předprodeji je 290,- Kč. Občerstvení je zajištěno. Akce se koná pod širým nebem.

Drůbežárna Prace bude zítra v 10:30 hod. prodávat mladé kuřice  a chovné kohouty, slepice ve snášce,brojlerová káčata, jatečné kachny, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

Firma ze Vsetína pořádá výprodej zboží ze skladu zítra od 8.00-13.00 hod.. V nabídce jsou podzimní flaušové kabátky a saka, kabáty, podzimní a zimní svetry, halenky, kalhoty,pletené halenky, roláky aj..vhodné i jako vánoční dárky! Dále výprodej letních i společenských šatů a sukní, trik, halenek aj zboží. Dále firma nabízí tepláky, obyčejné halenky s dlouhým i 3/4 rukávem, legíny, riflové saka a bundy a kabátky, vesty aj..zboží a Kabelky peněženky batohy aj. Přijďte si nakoupit zboží všeho druhu a všech velikostí za velmi výhodné ceny!!!

Obec Blatnice, folklorní soubor Svodnica a Galerie Joži Uprky Vás srdečně zvou na výstavu fotografií s názvem Oživené obrazy. Slavnostní zahájení proběhne tento pátek, 17. září,  v 18 hodin v obřadní síni obecního úřadu. Za doprovodu cimbálové muziky Burčáci vystoupí folklorní soubor Svodnica a její hosté.

Kulturní výbor, Obec Blatnice a Cech blatnických vinařů Vás srdečně zvou na Blatnické vinobraní s otevřenými sklepy, které proběhne tuto sobotu, 18. září. Ve 13 hodin bude zahájena degustace v búdách. Všechny zveme do krojovaného průvodu, který ve 14 hodin vyjde od obecního úřadu Pod Staré Hory, kde bude od 14.30 hodin probíhat bohatý kulturní program.

Vytvořeno: 15. 9. 2021
Poslední aktualizace: 15. 9. 2021 9:22