Hlášení místního rozhlasu ze dne 1.10.2021

Resort Rybníček hledá paní na výpomoc při úklidu. Práce vhodná pro studenty, důchodkyně nebo ženy na mateřské. Informace jsou na telefonu 777 332 466.

Resort Rybníček srdečně zve všechny v sobotu na kapelu Four Glassez,hrají jazz i pop. Vstupné zdarma. Přijďte strávit příjemný podvečer na Resortu Rybníček. Začátek je v 17 hodin.

Rybářství Dujsík bude dnes ve 14:00 hodin prodávat živé ryby. V nabídce bude kapr, amur a pstruh. Ryby na požádání také zabije a vykuchá. Zdrží se asi půl hodiny.

Výstava fotografií inspirovaná obrazy malíře Joži Uprky s názvem Oživené obrazy bude pro veřejnost otevřena ještě tuto sobotu a neděli, 2. a 3. října od 14 do 17 hodin v obřadní síni Obecního úřadu.

Rolnická a.s. Hroznová Lhota nabízí k prodeji již nasbírané švestky odrůda HAROMA. Cena 12,-Kč/kg. Místo prodeje farma Hroznová Lhota, dnes, 1.10.2021 do 15 hodin a zítra, 2.10.2021 dle dohody na telefonu 728 551 973.

Nová firma, která nabízí elektroinstalační materiál, elektrospotřebiče, dále zajišťuje realizace podlahového vytápění, rekuperaci bytových domů, fotovoltaiku, krby, kamna a další, váz zve do své kamenné prodejny na Masarykově ulici č. 1776 ve Veselí nad Moravou (100m za Lidlem ve směru na Uherské Hradiště). Sháníte kabely, jističe, LED světla, malé i velké spotřebiče nebo potřebujete pomoct se zajištěním materiálů na rekonstrukci domu či bytu? Zeptejte se, jsme tu pro Vás. Zboží dopravíme až k Vám domů, pračky i zapojíme. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Česká firma Felix pořádá dnes od 8 do 12 hodin velký výprodej českého textilu a obuvi. V nabídce má výprodej halenek, mikin, svetrů, bund, od firmy Jitex nabízí termoprádlo, trika, noční košile, legíny, montérky, tepláky, dětské teplákové i šusťákové soupravy, povlečení, prostěradla, ručníky, osušky. V nabídce má také českou obuv, papuče, důchodky, nazouváky, kozačky a mnoho dalšího.

FK Blatnice oznamuje svým příznivcům, že se v neděli 3.10.  od 15:30 hod. odehraje na domácím hřišti mistrovské utkání s týmem Kyjova.

Penzion Blatnička Vás srdečně zve tento víkend 2.a 3.10.2021 na gurmánskou akci Rybí speciality v Blatničce, v nabídce jídel je např. Maďarská rybí polévka Halászlé, Špagety s plody moře nebo Grilovaný filet z amura,kapra a pstruha. To pro vás s radostí připraví náš host gurmán a rybář z Olomouce Tomáš. Rezervace a objednávky na jsou na čísle 608 888 535.

BLANÁŘ NÁBYTEK  Brumovice č. 410, okr. Břeclav, přijme do pracovního poměru nové zaměstnance na pozici: Konstruktér, vývojář nábytku, technolog, mistr a vedoucí stolařského provozu.

• Požadujeme vzdělání SŠ/VŠ v nábytkářském oboru
  • Nabízíme plat 30-50 tis. hrubého podle typu pozice, 5 týdnů dovolené a další firemní benefity
  • Po zapracování nabízíme využívání služebního automobilu.
  •  Bližší informace o všech volných pracovních pozicích naleznete na www.blanar.cz či na telefonním čísle 727 807 451 nebo 519 440 651

Vytvořeno: 1. 10. 2021
Poslední aktualizace: 1. 10. 2021 13:36