CELKEM:1519680

Hlášení místního rozhlasu ze dne 9.9.2020

Hospůdka Na hřišti Vás srdečně zve v pátek 11.9. od 17 hodin na grilovaná žebírka a hamburgery. Vše je možné zabalit s sebou. Těšíme se na Vás.

Čechův dvůr v Louce Vás srdečně zve na divadelní představení "Slovácko sa nesúdí", které proběhne v pátek 18.9.2020 od 19:00. Součástí akce bude drobný jarmark regionálních prodejců. Předprodej vstupenek najdete na internetových stránkách www.ticketlive.cz nebo v prodejně pracovních oděvů v Louce.

Obecní úřad žádá občany - majitele domů a búd, kteří ještě nemají podepsanou novou smlouvu na dodávku pitné vody a odvádění odpadních vod, aby se dostavili k podpisu smlouvy.

Obec Blatnice oznamuje občanům, že se dnes od 17 hodin bude v obřadní síni konat veřejné zastupitelstvo obce.

FK Blatnice oznamuje svým příznivcům, že v neděli mužstvo mužů zajíždí do Tvrdonic, začátek zápasu bude v 16 hodin. Na blatnickém hřišti se v neděli uskuteční mistrovské utkání Velké nad Veličkou se Šlapanicemi v 16 hodin.

Vytvořeno: 9. 9. 2020
Poslední aktualizace: 9. 9. 2020 9:35