TÝDEN:1919

Hlášení místního rozhlasu ze dne 4.1.2018

Obec Blatnice pod Sv. Ant. vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici KNIHOVNÍK/KNIHOVNICE obecní knihovny.Přihlášku s požadovanými doklady uchazeč doručí v zalepené obálce do 4.2.2019.

Fotbalový klub Blatnice pod Svatým Antonínkem oznamuje všem svým členům, že termín konání Členské výroční schůze je v pátek 4. ledna, od 19, 00 hodin v restauraci Roháč. Výbor oddílu kopané zve co nejsrdečněji všechny své příznivce.

Ženský pěvecký sbor Vás všechny srdečně zve na Novoroční posezení, které se uskuteční dne 6.1.2019 ve 14,00 hodin na Domě Svaté Rodiny. Přijďte si s náni zazpívat koledy. Těší se na Vás ženský sbor z Blatnice.

Charita Veselí nad Moravou a farnost Blatnice pod Sv.Ant. pořádá v sobotu 5.1.2019 Tříkrálovou sbírku. Koledníci navštíví vaše domovy v dopoledních hodinách od 9-12 hod. Vaše peněžité dary budou použity na ošetřovatelskou a pečovatelskou službu, na pomoc lidem v nouzi a na humanitární pomoc. Charita předem děkuje za Vaše štědré dary.

Vytvořeno: 4. 1. 2019
Poslední aktualizace: 25. 2. 2019 9:20