TÝDEN:1942
CELKEM:1519008

Hlášení místního rozhlasu ze dne 2.9.2019

Svaz tělesně postižených v Blatnici oznamuje účastníkům zájezdu na Hostýn, že odjezd autobusu bude zítra tj. 3. září v 7,00 hodin od autobusové zastávky na Blatničku.

Obec Blatnice pod Sv. Ant. zve občany na VIII. veřejné zasedání Zastupitelstva obce Blatnice pod Sv. Ant., které se koná ve středu 4. září 2019 v 17:00 hodin v místní obřadní síni.

Firma Pavlica - výrobce akvarií s dlouholetou působností na trhu hledá do svého výrobního týmu samostatné a zodpovědné pracovníky se zájmem o technická řešení a dataily. Ženy na úsek čištění výrobků a výstupní kontroly. Muže na úsek výroby, přípravy materiálu a obsluhy řezacího stolu. Nabízí: týmovou práci v malém kolektivu, jednosměnný provoz na HPP s osmihodinovou pracovní dobou. Místo výkonu je Uherský Ostroh. V případě zájmu o pracovní pozici zašlete, prosím, strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: pavlica@email.cz. Osobní schůzku je nutné dohodnout předem na tel. čísle: 777 768 696.

Pan Křapa bude zítra tj. 3.9.2019 od 12,15 - 12,30 hod. prodávat: brambory Soraya a Marabel od 15,-Kč, cibuli na uskladnění, nové jablka, borůvky, maliny, domácí papriky, rajčata 25,-Kč, okurky na kvašáky, květák, česnek, chilli papričky, med a želatinové a čokoládové bonbony.

Vytvořeno: 2. 9. 2019
Poslední aktualizace: 3. 9. 2019 10:25