Hlášení místního rozhlasu ze dne 28.8.2019

Místní knihovna informuje občany, že v této chvíli vyřazuje větší množství knih. Knihy jsou již teď přichystány k rozebrání v přízemí Obecního úřadu. Přijďte jsi vybrat své pohádky a baletrie. Všechny knihy jsou zdarma!

Svaz tělesně postižených v Blatnici od Sv. Ant. pořádá přátelské setkání svých členů, které se koná ve čtvrtek 29. srpna 2019 v 16,00 hodin venku na hřišti.

Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 29.8.2019 v 10,30 hod. prodávat: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, brojlerová káčata a husokačeny mulard, jatečné kachny, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5,-Kč/kus.

Bistro Helena Vás zve tuto sobotu od 17,00 hodin na grilovaná kolena, žebra, lososy a lívanečky. Těší se na Vaši návštěvu.

Koberce Trend slaví 24. narozeniny. Pouze od středy 28. do soboty 31.8.2019 platí mimořádná sleva - 24% na všechno zboží. Přesvědčte se o skvělých cenách na koberce, vinyl, laminát a další sortiment v prodejně Koberce Trend Veselí nad Moravou, na ulici Prostřední 281. Pouze od středy do soboty dostanete vše o 24% levněji.

Obec Blatnice zve občany do krojového průvodu při příležitosti Slavností vína v Uherském Hradišti v sobotu 7. září. Odjezd autobusu bude v 7,30 hod. od obecního úřadu. Prosíme zájemce, aby se nahlásili na obecním úřadu z důvodu zajištění občerstvení.

FK Blatnice oznamuje svým příznivcům, že muži budou hrát v neděli na domácím hřišti proti Uhřicím. Začátek zápasu bude ve 16,30 hodin. Starší žáci budou hrát v sobotu proti Velké nad Veličkou na hřišti v Lipově - začátek zápasu bude v 10,00 hod. Starší přípravka bude hrát v neděli  proti Rohatci - začátek zápasu bude ve 14,00 hod.

Naši obec navštíví kameník, který přijímá objednávky na veškeré kamenické práce, včetně renovace starého terasa. Zdrží se do 11,00 hodin.  Zájemci mohou volat  na tel. číslo 776 127 079.

Vytvořeno: 28. 8. 2019
Poslední aktualizace: 30. 8. 2019 6:58