CELKEM:1519263

Hlášení místního rozhlasu ze dne 25.10.2019

MUDr. Snopek Vladimír zubní ordinace oznamuje svým pacientům, že v době od 29.10.2019 do 1.11.2019 nebude ordinovat. Bolestivé pacienty ošetří MUDr. Štefanová zubní pavilon Veselí n. Mor.

Česká firma Felix pořádá dnes ihned po hlášení až do 12-ti hodin velký výprodej čekého textilu a obuvi. V nabídce má výprodej halenek, mikin, svetrů a bund. Od firmy Jitex termoprádlo, trika, noční košile, legíny, montérky, tepláky, mašestráky, i dětské, teplákové a šusťákové soupravy, povlečení, prostěradla, ručníky, osušky, vesty, bundy nebo ponožky.  Dále nabízí českou obuv sportovní firmy Ptestige a Bennon, kozačky, důchodky, papuče, nazouváky, gumáky a pánskou a dámskou zimní obuv. Probíhá výprodej dětského textilu a obuvi.

Zelenina Juvita Uherský Brod bude v pátek 25.10.2019 od 12:00 do 12:20 hod., prodávat: brambory z Vysočiny na uskladnění 15,- Kč/kg , cibuli na uskladnění, český česnek, krouhané zelí, jablka od 19,-Kč/kg, hrušky, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Dále nabízí český med a olejové svíčky 10,- Kč/ks. Řidič přijímá objednávky na brambory na uskladnění z Vysočiny a krouhané zelí na telefonním čísle: 773 000 656

Sbor dobrovolných hasičů Blatnice Vás srdečně zve na slavnostní zapálení vatry republiky v neděli 27. října v předvečer státního svátku. Akce se koná na Antonínku v 19:00 hodin. Současně vzplanou vatry i v okolních obcích - například v Hroznové Lhotě, v Kozojídkách, ve Vnorovech, v Tasově a v Tvarožné Lhotě. Přijďte spolu s námi oslavit 101 let naší republiky. Občerstvení je zajištěno. K dopravě na Antonínek můžete využít školní autobus, který pojede v 18:40 od obecního úřadu.

Kadeřnictví Jana Solařová oznamuje, že od  úterý 29. 10. 2019 bude provozovna přestěhována do ulice Stará nádražní č.p. 475.

Sbor dobrovolných hasičů Blatnice pořádá nábor dětí do kroužku mladých hasičů. Hasičský kroužek je vhodný pro děti od 6-ti do 15-ti let. Zájemci, přijďte v sobotu 26. října na hřiště u Svazarmu od 14 do 16 hodin. Těšíme se na nové malé hasiče.

FK Blatnice zve své příznivce na tato utkání: muži budou hrát v neděli na domácím hřišti proti Valticím - začátek zápasu je ve 14,30 hod. Starší žáci zajíždí v neděli do Veselí nad Moravou - začátek zápasu je v 15,00 hodin. Starší přípravka bude hrát v sobotu na domácím hřišti proti Ratíškovicím - začátek zápasu je ve 13,00 hodin.

Blatnická chasa Vás zve na Besedu u cimbálu s volbou stárků, která se koná 8.11.2019 v 19,00  hodin v Kulturním domě v Blatnici. K tanci a poslechu bude hrát cimbálová muzika Fraj. Občerstvení je zajištěno. Těší se na Vás blatnická chasa.

Vytvořeno: 25. 10. 2019
Poslední aktualizace: 25. 10. 2019 10:32