CELKEM:1519663

Hlášení místního rozhlasu ze dne 15.10.2017

Obecní úřad Blatnice pod Svatým Antonínkem zve všechny občany na XXV. veřejné zasedání Zastupitelstva obce Blatnice pod Sv.Ant., které se koná ve středu 25. října v 17,00 hod. v obřadní síni obecního úřadu.

V pátek 20. října od 14,00 - 22,00 hod. a v sobotu 21.října 2017 od  8,00 - do 14,00 hod se konají volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Voliči, kteří se ze zdravotních důvodů nemohou dostavit do volební místnosti a chtějí volit doma, ať se nahlásí do pátku na tel. č. 518 331 221.

Našli se klíče v ulici Novosady, kdo je ztratil, ať se přihlásí v kanceláři obecního úřadu.

Rybářství Minařík Vás zve na tradiční výlov "Přehrady Blatnička" v sobotu 21. a v neděli 22. října. Podávány budou rybí speciality a občerstvení. Po dobu výlovu bude probíhat prodej živých ryb za mimořádné příznivé ceny. Zajištěny jsou dětské atrakce. Kásný podzimní zážitek z doprovodného programu slibují vodníci a pořadatelé.

Česká oděvní firma Dabona Hodonín uskuteční v naší obci ve středu 18.10.2017 od 13,00 - do 15,00 hod. prodej svých výrobků. Jedná se o dámské vycházkové a společenské šaty, svetříky a halenky z kvalitních elastických úpletů, vše i v nadměrných velikostech a doprodej pánských košil. Přijďte si nakoupit.

Hledáte práci? Chcete změnit práci? Tak přijďte ve středu 18. října od 8,00 do 15,00 hod. na Veletrh pracovních příležitostí.Ten se bude konat v prostorách Pánského dvora ve Veselí nad Moravou a je pro návštěvníky zdarma. Téměř dvacet firem z našeho regionu hledá nové zaměstnance, tak využijte jedinečnou příležitost setkat s se personalisty.

Obecní úřad oznamuje, že se na Domě s pečovatelskou službou uvolnil byt. Kdo má zájem z místních občanů nech se informuje na tel. čísle 725 023 459 nebo v kanceláři DPS v úterý a ve čtvrtek od 7,00 do 12,00 hod.

Svaz tělesně postižených v Blatnici pod Sv.Ant. uskuteční 26.10.2017  výlet na bowling do Veselí nad Moravou za Billou. Odjezd z autobusové zastávky bude ve 12,55 hod. Vstupné i cestovné bude hrazeno.

V naší obci bude probíhat 2.kolo hromadné energetické aukce, která se týká domácnosti i firem. Budou se zde pohybovat pracovnci společnosti Terra Group p. Chytil a p. Churý, kteří Vás se vším seznámí.

Firma E.ON vyzývá vlastníky či uživatele nemovitostí k odstranění a ořezu dřevin z blízkosti elektrického zařízení.

Sbor dobrovolných hasičů Blatnice pořádá nábor dětí do kroužku Mladých hasičů. Nový zájemci mohou přijít v sobotu 21.října na blatnické koupaliště od 13,00 do 15,00 hod. Přijďte a dozvíte se více o hasičském sportu a o činnosti mladých hasičů. Hasičský sport je vhodný pro kluky i děvčata od 6-ti let. Těšíme se na nové malé hasiče.

Vytvořeno: 16. 10. 2017
Poslední aktualizace: 9. 1. 2018 10:28