Hlášení místního rozhlasu ze dne 14.12.2020

Zítra v úterý 15.12. bude od 12:10-12:30 pan Křapa prodávat brambory na uskladnění od 8,- cibule, česnek, čerstvá vejce 2,50,- také dvoužloutková, jablka Rubín, Golden, Jonagored 22-24,-/kg, hrušky, červenou řepu, zelí, fazole, vlašské ořechy, kysané zelí, kvašáky, ovocná vína a farmářské sirupy, želatinové a čokoládové bonbony.

Masáže Simona Malůšová oznamuje, že přijímá nové klienty a že rozšiřuje nabídku svých masérských služeb o mobilní masáž. Mobilní masáže jsou vhodné především pro starší a hůře pohyblivé klienty, kteří nemohou přijít na masáž do studia. Tyto masáže jsou realizovány u klienta doma. Pro bližší informace volejte na telefon 733 136 766. Dále Masáže Simona Malůšová nabízí prodej vánočních poukazů a těší se na Vaši návštěvu ve studiu na Obecním úřadě v Blatnici.

Zubní ordinace MUDR. Snopek oznamuje, že z důvodu nemoci nebude do konce roku ordinovat. Objednaní pacienti si mohou od 4.1.2021 telefonicky domluvit nový termín. Děkuji za pochopení a přeji všem hezké svátky vánoční a hodně zdraví.

Vážení občané, Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec -  nabízí   žákům  9. tříd ve školním roce  2021/ 2022  studium těchto  oborů  vzdělání: Čtyřleté obory s maturitou SOŠ Hotelnictví, Ekologie a životní prostředí. Tříleté obory SOU, Cukrář, Zahradník, Kuchař – číšník, Lesní mechanizátor, Rybář. Tříleté obory pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami, Potravinářská výroba, Zahradnické práce. Více na www.sosbzenec.cz.

Dnešním dnem byla vydána nová kniha „Válka a odboj“ od autorů Marie a Antonína Lukášových ze vzpomínek a dochovaných materiálů místního učitele a odbojáře Aloise Nováka. Knihu si pod vánoční stromeček můžete zakoupit na obecním úřadě a v papírnictví u paní Martínkové. Cena je 120 Kč.

Vytvořeno: 14. 12. 2020
Poslední aktualizace: 14. 12. 2020 16:16