Hlášení místního rozhlasu ze dne 13.3.2019

MUDr. Krša oznamuje svým pacientům, že od 15. 3. do 22. 3. 2019 bude ordinační doba od 7,30 do 11,00 hodin z důvodu zastupování MUDr. Šelepy ve Vnorovech.

Soukromé kamenosochařství Vrba Libor přijímá v sobotu 16.3.2019 v době od 11,30 do 12,00 hod. na místním hřbitově objednávky na výrobu nových pomníků . Dále nabízí sekání, zlacení, stříbření a obnovu písma, prodej hřbitovních doplňků a jiné kamenické práce. Na přijaté zakázky platí velké slevy.

V úterý 19.3.2019 v 17.  hodin v Kulturním domě proběhne jidiná pohádková shouw v ČR. Děti se mohou těšit na pohádkové postavy jako je Aladin s Jasmínou, Elza a Anna, sněhulák Olaf, víla Zvonilka, Spiderman a mnoho dalších. Celým programem Vás bude bavit klaun. Vstupné pro dospělé 150,-Kč, pro děti 100,-Kč. Atrakcí programu je ukázka domácích koček z Německa.

Soukromá střední odborná škola v Kunovicích sděluje, že přijímá uchazeče do víkendového studia. Pracující občané, kteří mají výuční list, nebo absolvovali alesoň 1 rok studia na střední škole a chtějí si dokončit studium maturitní zkouškou,mají možnost přihlásit se k víkendovému studiu nové vzdělávací nabídky se zaměřením na Informační technologie, Robotechniku, Počítačovou grafiku, Komerční právo, Řízení lidských zdrojů a Ekonomiku podniku. Nově škola nabízí také zkrácené studium určené uchazečům, kteří už maturitu mají, ale chtějí si změnit svoji specializaci. Bližší informace najde na webových stránkách školy nebo na tel. čísle 773 621 649.

Pro naši obec nabízí své služby kamenictví s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky je nutné si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na tel. čísle 777 888 332. Nabízí: nové pomníkové sestavy v žulovém provedení, broušení starých hrobů, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu. Dnes sleva 30%

Vytvořeno: 13. 3. 2019
Poslední aktualizace: 15. 3. 2019 8:18