CELKEM:1519439

Hlášení místního rozhlasu ze dne 11.5.2021

Obecní úřad oznamuje občanům, že ve středu 12.5.2021 v 17:00 hodin v místní obřadní síni se koná 21. veřejné zasedání zastupitelstva obce.

MUDr. Snopek zubní ordinace oznamuje ,že z důvodu vypnutí elektrické energie se v pondělí 17.5.2021 nebude ordinovat.Náhradní termín pro objednané pacienty je středa 19.5.2021

Dnes v úterý 11.5. bude od 12:15-12:30 pan Křapa prodávat:
- brambory konzumní Soraya, nový česnek, cibule
- jablka 24,-/kg ,hrušky, hrozny, jahody
- česká rajčata, salátové okurky, kedlubny, květák, zelí
- žampiony, hlívu ústřičnou, kořenovou zeleninu
- čerstvá vejce také dvoužloutková
- fazole, kysané zelí, kvašáky
- včelí med, ovocná vína
- želatinové bonbony a čokolády

Inzerát na volné pracovní místo sociálního pracovníka a aktivizačního pracovníka pro Charitní dům ve Slavkově

Charitní dům Slavkov přijme do hlavního pracovního poměru sociálního pracovníka/pracovnici + aktivizačního pracovníka

Požadujeme: VŠ/VOŠ vzdělání zaměřené na sociální práci, sociální pedagogiku, sociální péči, samostatnost, flexibilitu, odolnost vůči stresu, dobrá znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B.,trestní bezúhonnost.

Nabízíme: perspektivní a stabilní zaměstnání, zaměstnanecké benefity, dobré finanční ohodnocení, nástup možný ihned.

V případě zájmu o tuto pozici volejte na číslo 730 554 239 nebo na email michaela.mahdalikova@uhbrod.charita.cz, kontakty najdete také na webových stránkách Charity Uherský Brod.

Firma TOPENÁŘSKÝ SERVIS s.r.o. a společenství kominíků a topenářů bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů a kontroly kotlů na plynná paliva. Termín revizí a kontrol se uskuteční ve STŘEDU dne 12.5.2021. Cena za kontrolu a čištění komínu je 350 Kč, cena za kontrolu a čištění plynového kotle je od 350 Kč a cena za revizi kotle na tuhá paliva je 800 Kč. Zájemci se musí objednat telefonicky na telefonním čísle 608 748 989.

Knihovna Blatnice oznamuje občanům, že do ukončení doby rotační výuky ve školách bude výpůjční doba v místní knihovně následující :

V liché týdny :
pondělí...... 8 - 15 hod